lclc-8e07f16f_orig.png zoom
lclc-8e07f16f_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 LC-LC 2m

LC-LC Kytkentäkuitu OS2 9/125ĩ, 2m

10.54 / kpl

Alv 0%: 8.50 €

Tuotenumero: 2019285
Varastosaldo: 4
Määrä

Kuvaus

Kaapelin tyyppi: LC duplex 9/125 Siglemode
Kuitu: I-VH 2G 9/125_ OS1/2
Pituus: 2m
Paino: 50g
Johdineriste: Keltainen LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801