scsc_orig.png zoom
scsc_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 SC-SC 1m

SC-SC Kytkentäkuitu OS2 9/125ĩ, 1m

9.77

Alv 0%: 7.88 €

Tuotenumero: 2019360
Varastosaldo: 23
Määrä

Kuvaus

Kaapelin tyyppi: SC duplex 9/125 Siglemode
Kuitu: I-VH 2G 9/125_ OS1/2
Pituus: 1m
Paino: 40g
Johdineriste: Keltainen LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801