lcsc-fb3ab7d0_orig.png zoom
lcsc-fb3ab7d0_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 LC-SC 5m

LC-SC Kytkentäkuitu OS2 9/125, 5m

13.95 / kpl

Alv 0%: 11.25 €

Tuotenumero: 2019575
Varastosaldo: 0

Kuvaus

Kaapelin tyyppi: LC-SC duplex 9/125 Siglemode
Kuitu: I-VH 2G 9/125_ OS1/2
Pituus: 5m
Paino: 130g
Johdineriste: Keltainen LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801