scsc-0c25d504_orig.png zoom
scsc-0c25d504_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 SC-SC 5m

SC-SC Kytkentäkuitu OS2 9/125ĩ, 5m

11.78

Alv 0%: 9.50 €

Tuotenumero: 2019391
Varastosaldo: 24
Määrä

Kuvaus

Kaapelin tyyppi: SC duplex 9/125 Siglemode
Kuitu: I-VH 2G 9/125_ OS1/2
Pituus: 5m
Paino: 130g
Johdineriste: Keltainen LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801