2017403-f53f9173_orig.png zoom
2017403-f53f9173_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu monimuoto OM4 SC-SC 3,0m

SC-SC Kytkentäkuitu OM4 50/125µ MultiMode, 3m

Kaapelin tyyppi: SC duplex 50/125 Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125_ OM4
Pituus: 3m
Paino: 90g
Johdineriste:Pinkki LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
40 Gbps / 125m

13.33

Alv 0%: 10.75 €

Tuotenumero: 2017403
Varastosaldo: 18
Määrä