2017298_orig.png zoom
2017298_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu monimuoto OM4 LC-LC 1,0m

LC-LC Kytkentäkuitu OM4 50/125µ MultiMode, 1m

Kaapelin tyyppi: LC duplex 50/125 Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125_ OM4
Pituus: 1m
Paino: 40g
Johdineriste: Pinkki LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
40 Gbps / 125m

9.30

Alv 0%: 7.50 €

Tuotenumero: 2017298
Varastosaldo: 32
Määrä