2017403-a4ac4f0c_orig.png zoom
2017403-a4ac4f0c_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu monimuoto OM4 SC-SC 2,0m

SC-SC Kytkentäkuitu OM4 50/125µ MultiMode, 2m

Kaapelin tyyppi: SC duplex 50/125 Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125_ OM4
Pituus: 2m
Paino: 50g
Johdineriste:Pinkki LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
40 Gbps / 125m

11.16

Alv 0%: 9.00 €

Tuotenumero: 2017397
Varastosaldo: 21
Määrä