2017526_orig.png zoom
2017526_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu monimuoto OM4 LC-SC 10,0m

LC-SC Kytkentäkuitu OM2 50/125µ MultiMode, 10m

Kaapelin tyyppi: LC-SC duplex 50/125 Multimode
Kuitu: I-VH 2G 50/125_ OM2
Pituus: 10m
Paino: 180g
Johdineriste: Pinkki LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
40 Gbps / 125m

24.65 / kpl

Alv 0%: 19.88 €

Tuotenumero: 2017526
Varastosaldo: 11
Määrä