2066241 zoom
2066241
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 SC/APC – SC/APC 2m

SC simplex valokuitukaapeli APC hionnalla

  • OS2 9/125µ yksimuotokuitu, G657.A2
  • Ohut sekä joustava kuitukaapeli
  • Keltainen LSZH eriste, Ø2mm
  • SC/APC-SC/APC

4.65 / kpl

Alv 0%: 3.75 €

Tuotenumero: 2066241
Varastosaldo: 9
Määrä