2019926_orig.png zoom
2019926_orig.png
Full Screen

Jatkoliitin monimuoto OM4 LC-LC

Jatkoliitin monimuoto OM4 LC-LC

Korkealaatuinen kuituliitin, jota voidaan käyttää optisissa kuitujärjestelmissä
Muovikotelo, jossa on laippa
Keraamisella hihalla
Väri: Violetti (OM4)

1.71

Alv 0%: 1.38 €

Tuotenumero: 2019926
Varastosaldo: 8
Määrä