scsc-96487a86_orig.png zoom
scsc-96487a86_orig.png
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 SC-SC 3m

SC-SC Kytkentäkuitu OS2 9/125ĩ, 3m

10.85 / kpl

Alv 0%: 8.75 €

Tuotenumero: 2019384
Varastosaldo: 18
Määrä

Kuvaus

Kaapelin tyyppi: SC duplex 9/125 Siglemode
Kuitu: I-VH 2G 9/125_ OS1/2
Pituus: 3m
Paino: 90g
Johdineriste: Keltainen LSZH, Ø 3mm
Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801