2066159 zoom
2066159
Full Screen

Kytkentäkuitu yksimuoto OS2 SC/APC – LC/APC 3m

SC-LC simplex valokuitukaapeli APC hionnalla

  • OS2 9/125µ yksimuotokuitu, G657.A2
  • Ohut sekä joustava kuitukaapeli
  • Keltainen LSZH eriste, Ø2mm
  • SC/APC-LC/APC

4.90 / kpl

Alv 0%: 3.95 €

Tuotenumero: 2066173
Varastosaldo: 10
Määrä